ZUTOM – creating IT solutions since 1996

Spolupráca s partnermi

Know - how, tím odborníkov, podpora predaja a prístup ku kvalitnej infraštruktúre. Všetko v rozsahu, aby partneri neplatili za prvky, ktoré nebudú reálne využívať.

Naši partneri s nami nadväzujú spoluprácu vo všeobecnosti v dvoch rovinách:

 Sprostredkovateľ

Náš partner nám za protihodnotu sprostredkuje zákazníka, ktorému poskytneme naše služby.

Príklad: Spoločnosť WBI je významný poskytovateľ riešení Microsoft Dynamics a držiteľ ocenenia Microsoft Inner Circle.

Spoločnosť WBI hľadala na dodávateľa, ktorý poskytuje profesionálne hostingové služby aplikácií s ohľadom na špecifické požiadavky. WBI dala svojmu zákazníkovi referenciu a nadviazali sme úspešnú spoluprácu.

 Reseller

Partner obvykle dodá vlastný produkt, my poskytneme cloudové služby – vytvárame spoločné riešenie, ktoré si koncový užívateľ môže kúpiť hotové alebo mu ho urobíme na mieru.

Príklad: Firma Versino CZ sa špecializuje na implementáciu podnikového informačného systému SAP Business One. Náš partner Versino CZ koncovému užívateľovi ponúkne komplexné riešenie z ktorého ZUTOM dodáva kompletnú infraštruktúrnu a systémovú prevádzku.

Prehľad vybraných partnerov

 Versino CZ

Versino CZ

Spoločnosť Versino CZ, s.r.o. je popredným dodávateľom podnikových riešení pre malé a stredné firmy na platforme informačného systému SAP® Business One.

Axiom

axiom:provis

Spoločnosť AXIOM PROVIS patrí medzi najväčších dodávateľov podnikových riešení Microsoft Dynamics™ NAV na českom a slovenskom trhu.

wbi

WBI

Spoločnosť WBI, s.r.o. na trhu informačných technológií pôsobí od roku 1999. WBI ponúka pre svojich zákazníkov riešenia Microsoft Dynamics NAV, AX, CRM a iné technológie spoločnosti Microsoft.

Stormware_Pohoda

Stormware

Stormware je spoločnosť zaoberajúca sa produkciou softwarových produktov s pôsobnosťou v Slovenskej a Českej republike. Hlavným a najznámejším produktom firmy je účtovný softvér POHODA.

Bsp

BSP solutions

Firma BSP je prvým oficiálnym slovenským partnerom spoločnosti Microsoft. BSP je združením firiem, ktoré ponúkajú špecializované služby v oblasti IT.

iKelp

iKelp

Spoločnosť iKelp ponúka business intelligence riešenie určené na zber a komplexnú analýzu maloobchodných dát.

Cígler Software

Spoločnosť Cígler Software je tradičný výrobca a dodávateľ IT riešení a služieb na trhoch Slovenskej a Českej republiky, určený predovšetkým pre segmenty malých, stredných a stredne veľkých spoločností.

SaT

S&T Slovakia

Spoločnosť S&T Slovakia patrí k popredným poskytovateľom IT služieb a riešení na Slovensku. Ide najmä o oblasti IT a podnikového poradenstva, implementácie a podpory riešení SAP a nasadzovania nástrojov v oblasti Business Intelligence.

LLC

LLP Dynamics

Spoločnosť LLP Dynamics poskytuje poradenské a vývojové služby riešenia Microsoft Dynamics AX.

Radi by ste sa stali našim partnerom?

ZUTOM má dlhoročné skúsenosti so vzdialeným poskytovaním softvéru aj hardvérovej infraštruktúry vo forme služby. Využívame špičkovú infraštruktúru s vysokou dostupnosťou a sme partnerom lídra v oblasti virtualizácie, spoločnosti VMware a hardvérového dodávateľa Fujitsu.

Partnerom ponúkame know-how, najmodernejšie technológie aj tím profesionálov.

Chcete sa stať našim partnerom?

Vyplňte tento formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.