ZUTOM – creating IT solutions since 1996

Prehľad našich riešení po odvetviach

Prevádzkujete e-shop alebo máte internetový portál, ste výrobná firma alebo máte sieť obchodov? Tento prehľad vám pomôže zorientovať sa v našich službách.

Mám sieť obchodov

Skvelým nástrojom pre firmy s množstvom pobočiek je napríklad Zimbra E-mail.

Umožňuje, aby zamestnanci mali spoločný prístup k emailom, kontaktom, úlohám a dokumentom v reálnom čase.

Zdieľaním informácií o stave skladových zásob a centralizovaním dát do jedného ERP systému sa zefektívnia podnikové procesy a ušetria náklady.

Ak sú vášim problémom enormné náklady pri niekoľkominútových výpadkoch prevádzky, potom je vám určené riešenie mission critical hosting.

Mám softvérovú firmu

Prechodom na cloud dokáže softvérová firma ponúknuť svojim klientom škálovateľnejšie riešenia s vyššou dostupnosťou a skrátenou reakčnou dobou pri výpadku.

Prenájmom platformy pre vývoj a testovanie nových aplikácií okamžite získate potrebný výkon a kapacitu, ktoré sa môžu podľa potreby flexibilne upravovať a meniť.

Demo verzie aplikácií je možné prezentovať klientovi bez potreby inštalácie softvéru na jeho počítače. Po podpise zmluvy dokáže nesmierne rýchlo implementovať svoj produkt klientovi, bez potreby čakania na fyzickú infraštruktúru.

Mám eshop

Celé IT oddelenie aj s infraštruktúrou, licenciami, servisom a komplexnými službami viete outsorcovať a ušetriť si tak starosti s prevádzkou systémov.

Potrebné atribúty na prevádzku systémov je možne flexibilne prispôsobovať vašim potrebám, takže zaplatíte iba za kapacity, ktoré aj reálne využívate.

V obdobiach ako napríklad pred Vianocami je možné navýšiť kapacity tak, aby prevádzka zvládla aj zvýšený nápor zákazníkov.

Účtovnícka firma

Služby Pohoda Online alebo Money Online umožňujú bezpečný prístup zamestnancov, majiteľa firmy alebo partnerov k známym ekonomickým softvérom.

Odkiaľkoľvek a v reálnom čase

Navyše z rôznych typov zariadení ako notebook, smartfón a tablet, čím je možné šetriť aj na hardvérovom vybavení.

Zrýchlenie procesov

Minimalizuje sa potreba používania fyzických nosičov dát, faktúr, výkazov a pod. Tým sa zrýchlia procesy a zabráni sa riziku úniku a poškodeniu dát.

Bezpečnosť dát

Všetky dáta sú automaticky zálohované a v prípade odcudzenia firemných počítačov nikam neuniknú ale zostávajú v bezpečí cloudu.

Testovacie prostredie

Celé riešenie pred jeho nasadením je možné si odskúšať vo virtuálnom testovacom prostredí.

Mám portál

Nepotrebujete riešiť technickú stránku - budovať datové centrá, obstarávať licencie a ani zamestnávať IT špecialistov. Postaráme sa o bezproblémovú prevádzku a bezpečnosť údajov.

Namiesto kúpy si riešenie prenajmete, máte možnosť otestovať výkon a ak nebudete spokojný môžete sa rozhodnúť bez problémov pre niečo iné.

Zdroje je možné sezónne navýšiť alebo z nich ubrať podľa potreby.