ZUTOM – creating IT solutions since 1996

Mission Critical Hosting

Riešenie pre plynulú prevádzku biznisu.

Mission Critical Hosting zabezpečuje prevádzku takzvaných kritických aplikácií. Kritická aplikácia je aplikácia, ktorá dokáže už pri krátkodobom výpadku spôsobiť podniku značné finančné škody.

Prevádzkovanie kritickej aplikácie v ZUTOM zníži dobu výpadku na úplne minimum prakticky za akýchkoľvek okolností.

Pri službe typu Mission Critical Hosting je nesmierne dôležité dať si pozor pri výbere poskytovateľa. Viac info: Nie-je-cloud-ako-cloud.pdf

 Špičkové technické riešenie

Naše dátové centrá podliehajú prísnym štandardom stanovenými certifikátom ISO.

Chránia ich pokročilé firewally a sú rozdelené do dvoch geograficky oddelených lokalít. Ak vypadne jedna lokalita, služba je poskytnutá z inej lokality.

 Univerzálnosť

Mission Critical Hosting vieme poskytnúť prakticky komukoľvek, či už sa jedná o podnikové aplikácie, alebo prevádzku eshopu, webového portálu a podobne.

Cloud infraštruktúra umožňuje poskytovať služby s presne definovanými a zároveň flexibilnými parametrami, vďaka čomu je navyše škálovateľná.

 Nižšie náklady

Vybudovať takéto riešenie vlastnými silami je technicky a finančne mimoriadne náročné. Aj v prípade jedného servera sa občas vyskytne situácia, keď potrebujete jeho špičkovú dostupnosť.

Mission Critical Hosting nadštandartne spĺňa všetky požadované parametre pri nižších nákladoch. Platíte len za reálne potrebné zdroje. Dodávka infraštruktúry sa skráti z týždňov na hodiny.

Iné výhody

Garancia dostupnosti

Prioritou číslo jedna je zabezpečenie plynulej prevádzky za každých okolností (zmluvne garantujeme dostupnosť na 99,999 percent).

Garancia odstránenia poruchy

V prípade výpadku garantujeme odstránenie problému do hodiny. Naša firma disponuje odborníkmi, ktorí majú pre krízové situácie pripravené sofistikované scenáre postupov.

Máte záujem o toto riešenie? Chcete vedieť viac? Ozvite sa nám.