ZUTOM – creating IT solutions since 1996

Microsoft Office 365

Komplexné cloud riešenie pre modernú firmu

Office 365 je balík užitočných aplikácií pre každú firmu

Office 365 umožňuje firme využívať tradičný kancelársky balík Microsoft Office vždy v aktuálnej verzií. Navyše prináša ďalšie užitočné aplikácie pre minimalizáciu starostí a efektívnu spoluprácu kdekoľvek a kedykoľvek.

Všetky tieto výhody môže firma akejkoľvek veľkosti využívať za výhodný mesačný poplatok.

Email s kalendárom, Excel ale aj firemná sociálna sieť

Balík služieb Office 365 zahŕňa všetko, čo moderná firma potrebuje. Je úplne jedno, či ste menší podnikateľ s 5 zamestnancami alebo korporácia s tisíckami užívateľov. Máme pre vás riešenie.

Pre detailneší popis si prosím stiahnite datasheet nižšie.

 Tímová spolupráca bude efektívnejšia

Moderné služby dostupné v cloude umožňujú flexibilnejšie spolupracovať s kolegami aj obchodnými partnermi.

Jednoduché organizovanie osobných alebo vzdialených schôdzok a tímová tvorba dokumentov v reálnom čase je len zlomok z aktuálnych možností.

Dobre sa o vás postaráme

Emailovým službám, ktoré tvoria jadro a často vstup do využívania balíka Office 365, sa venujeme nepretržite od roku 1996.

Navrhneme vhodné služby a zabezpečíme zmenu riešenia. Zmenou vás prevedieme s minimom negatívnych dopadov na vašu prácu.

Stiahnite si materiál o možnostiach voľby prevádzky Windows 10 a Office 365, programe QMTH a o použití služieb Office 365 v dátovom centre (SCA)

Datasheet

Využite Office 365 s vašimi aplikáciami výhodnejšie

Používajte Office 365 efektívne

Microsoft Office je často neoddeliteľnou súčasťou pri používaní obľúbených aplikácií. Vďaka možnosti Shared Computer Activation (SCA) je možné využívať Microsoft Office z vybraných balíkov Office 365 na serveroch v ZUTOM cloude.

Táto možnosť je dostupná výhradne cez kvalifikovaných partnerov spoločnosti Microsoft (QMTH - Qualified Multitenant Hoster), akým je aj ZUTOM.

Ktoré služby Office 365 sú podporované?

Na vašom serveri so vzdialeným prístupom (RDS) je možné vďaka SCA prevádzkovať služby Office 365 ProPlus, Project Online Professional alebo Visio Pro pre Office 365.

Aktuálne je možné využívať Microsoft Office dostupný v balíkoch Office 365 ProPlus, Office 365 E3 a Office 365 E5.

Máte záujem o toto riešenie? Chcete vedieť viac? Ozvite sa nám